Reklama na samochdach

Nie ma lepszego rozwiązania dla firm niż reklama mobilna.

Reklama na samochdach

Nie ma lepszego rozwiązania dla firm niż reklama mobilna.

Mobilna reklama

Grafika na samochodzie maksymalizuje Twój potencjał reklamowy. Projektujemy ją w żywych kolorach o wysokiej rozdzielczości, która przyciągnie każdego, kto przypadkiem ją zobaczy. Najlepsze jest to, że oklejone auto to przystępna inwestycja, która zwraca się za każdym razem, gdy prowadzisz samochód, a nawet gdy stoi na parkingu.

Prowadzenie samochodu pokrytego grafiką jest jak jazda billboardem po mieście. Wiadomość o Twojej marce dociera codziennie do tysiąca osób. Wszystko, co musisz zrobić, to jeździć swoim samochodem jak zwykle i obserwować, jak ludzie zaczynają pytać o twoje produkty lub usługi.

Zastanów się ile czasu auta spędzają w drodze, często w centrach miast gdzie reklama jest najdroższa.  Cechą takiej mobilnej reklamy jest nie tylko skuteczność, ale również trwałość i niski koszt finalny. Stosunek poniesionych kosztów do czasu i zasięgu ekspozycji reklamy jest niezwykle korzystny. Różnorodność dostępnych folii oraz metod oklejania pojazdów pozwala na stworzenie spersonalizowanej reklamy, precyzyjnie dopasowanej do branży, klienta oraz budżetu.

REALIZACJE